• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Olśniewająca Korea, w którym miejscu tkwi sekret?

Odwiedź Węgry!
Europa Środkowa na pewno jest regionem w którym można spotkać całe mnóstwo naprawdę ciekawych krajów. Polska jest tu oczywiście jednym z najlepszych przykładów, choć z drugiej strony dobrze jest czasami wybrać się za granicę, ponieważ z racji niewielkich odległości nie będzie to dla nas zbyt duży wydatek a z drugiej strony zwiedzimy w taki sposób wiele interesujących miejsc.
Do absolutnie najlepszych propozycji z pewnością zaliczają się tu Węgry, znajdujące się całkiem blisko Polski – pomiędzy naszymi krajami stoi jedynie Słowacja. Pomimo tego, że jest to stosunkowo niewielki kraj, to jednak będziemy w nim mogli znaleźć zarówno sporo pięknych miast jak i zapierających dech w piersiach krajobrazów. Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście Budapeszt, który wszystkimi oferowanymi przez siebie zabytkami jest w stanie wprawić w prawdziwy zachwyt nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli chodzi o środowisko naturalne, to jednym ze zdecydowanie najciekawszych miejsc jest tutaj słynne jezioro Balaton, będące największym zbiornikiem wodnym tego typu w tym regionie Europy.
Jak zatem widać, Węgry niewątpliwie mogą nam zaoferować bardzo wiele ciekawych rzeczy. Ciekawostką może być także fakt, że Polacy i Węgrzy związani są ze sobą wspólną historią oraz wielowiekową przyjaźnią, zatem wakacje w tym kraju będą jeszcze bardziej interesującą propozycją dla każdego z nas.

1. Kliknij tutaj

2. Kliknij i zobacz

3. Zobacz stronę

4. Kliknij i zobacz

5. Tutaj

Categories: Podróże

Comments are closed.